top of page

Sektörel / Problem Spesifik
Analitik Çözümler 

Büyük veri analizi farklı sektörlerde yaşanan farklı sorunlara çözüm üretebilmektedir.

Yapay Zeka Destekli Lojistik Planlama ve Rota Optimizasyon 

Avelytic mühendislerince geliştirilen yapay zeka destekli lojistik planlama ve rota optimizasyon çözümleri; tedarik zinciri performans iyileştirmesi, dağıtım ve/veya toplama planlarının iyileştirilmesi, araç/ekip verimliliğinin artırılması ve yakıt/zaman verimliliğinin iyileştirilmesi gibi bir çok verimlilik ve/veya iyileştirme problemlerine kesin çözümler sunar.

Gerçek Kapasite

Avelytic, gerçek kapasitenizi hesaplayabilir, kayıp ve kaçakların kök nedenlerini bulabilir ve süreç temelli önleyici önlemleri sunabilir.

Veri Bütünlüğü ve Tutarlılığı

Akıllı Planlama

Avelytic kurumunuzda tanımlı süreçleri izleyerek, gelecek tahminlerinizi güncelleyebilir, öngörücü bakım da dahil olmak üzere tüm parametreleri değerlendirerek, gerçek planlar oluşturabilir. Kritiklik analizleri yaparak envanterinizi / stok yatırımınızı iyileştirecek öneriler sunar.

Optimum Çözüm

Her türlü planlama problemi için (üretim planlama, nakit akışı planlama, proje planlama vb.) en optimum çözümü üretebilir.

Avelytic, kurumunuzda işlenen verilerin bütünlüğünü ve tutarlılığını izleyerek gerekli düzeltmeleri ve ilişkili veri kaydı önermelerini yapar.

bottom of page