top of page

Bakım ve Destek

Ave Bilişim, işletmelerin teknoloji altyapılarını güçlendirmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olarak kapsamlı hizmet yelpazesi sunan lider bir teknoloji çözüm sağlayıcısıdır. Sunduğumuz hizmet yelpazesi; veri tabanı yönetimi, yazılım geliştirme, big data, veri analitiği, raporlama, açık kaynak teknoloji danışmanlığı, bulut bilişim, veri mühendisliği, sistem mühendisliği ve veri göçü gibi kilit alanlarda uzmanlaşmış bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

Veri Tabanı Yönetimi

Veri tabanlarınızın güvenliği, performansı ve erişilebilirliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz veri tabanı bakım ve yönetim hizmetleri sunmaktadır.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanan yazılım çözümleri ile iş süreçleriniz iyileştirilmekte ve özel projeleriniz hayata geçirilmektedir.

Büyük Veri Analitiği

Büyük veri platformları, iş zekâsı ve ölçeklenebilir veri depolama konularında uzmanlarımız, işletmenizin veri işleme ve anlamlandırma potansiyelini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Bulut Bilişim

Güvenli, ölçeklenebilir ve esnek bulut çözümleri ile işletmenizin altyapısı en iyi şekilde optimize edilmektedir.

Veri Mühendisliği

Veri mühendisliği alanında deneyimli ekibimiz veriye dayalı kararlar almanızı sağlamak için hizmet sunmaktadır.

Sistem Mühendisliği

İşletmenizin bilgi teknolojileri altyapısını güçlendirmek, güvenliğini sağlamak, performansını artırmak ve sürdürülebilir kılmak amacı ile sistem mühendisliği hizmetleri sunulmaktadır.

Veri Taşıma

Veri göçü süreçlerini planlama, uygulama ve yönetme konularında uzman olan ekibimiz veri taşıma süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

bottom of page