top of page
Ekran Beyaz Gürültü

Hakkımızda

Ave Bilişim, 2015 yılından bu yana, üstlendiği Veri Bilimi odaklı işlerini başarıyla tamamlayan bir ekip olarak, müşterilerine ve bünyesinde bulunan insanlara değer katmayı hedefleyen yolculuğuna devam etmektedir. Bu yolculukta bir şekilde yolları kesişen bizler, sizler ve müşteriler için Ave Bilişim, adeta ortak payda haline gelmiştir. Mükemmellik için sürekli değişim felsefesini benimseyen Ave Bilişim, bu çerçevede bütün yapısal organizasyonunu ve süreçlerini dinamik bir şekilde güncelleyerek, insanların çalışmaktan keyif alacağı ortamlar yaratmaya ve sunmaya devam etmektedir. Ave Bilişim, bu felsefe ile geliştirdiği ve sunduğu hizmetleri, sadece ülkemiz için değil, tüm dünya için tasarlamakta ve gerçekleştirmektedir. Bütün bu çaba ve gayretlerin temelinde yatan “Kalite”, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için vazgeçilmez bir kriterdir. Bireysel ilişkilerde benimsediğimiz “Aile” samimiyetini, profesyonel verimliğimizi ve performansımızı etkileyen en önemli faktör olarak görüyor, bunun gelişmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

Gece Mesaisi

Misyon

Müşterilerimizin, veri odaklı “dijital dönüşüm” ihtiyaçlarına, kaliteden ödün vermeden; yenilikçi, sürdürülebilir, ekonomik çözümler üretmek.

Bununla birlikte, başta ekip üyelerimiz olmak üzere, tüm insanlık ve çevre için adil, sürekli gelişime açık ve faydalı bir organizasyon yaratarak, sürdürülebilir bir kalkınma modeli oluşturmaktır.

Vizyon

Yerel kaynaklarla geliştirilen yüksek teknoloji çözümleri ile global ölçekli bir üretici olmak, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Bu bakış açısıyla, veri analitiği pazarında lider ürün ve/veya hizmet sağlayıcısı olarak, ülkemizi temsil etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Şirketimiz, kalkınmanın ve gelişimin temel yapı taşı olarak teknolojiyi benimsemiştir. Bu temel üzerinde tüm paydaşlarımıza daha başarılı, daha sürdürülebilir ve daha yaşanabilir bir dünya inşa etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Bisiklet Kulpları
Hedef Kitle

Değerler

Firmamız, temel değerlerini insan ve kalite odaklı, adil, dürüst, paylaşımcı ve liderlik ilkesi üzerine inşa etmektedir. Bu değerler, şeffaf ve güvene dayalı iş ilişkileri kurmamıza, çalışanlarımızın gelişimine odaklanmamıza, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmamıza ve topluma liderlik etmemize olanak sağlamaktadır.

Grubumuz

keys_logo_white.png
Agiliom Logo_white-01.png
Kadınlar Holding Eller
bottom of page