Big Data


Big Data
Açık Kaynak Dostu Big Data Çözümleri
Anahtar teslim Kurumsal Big Data çözümlerimize destek; Kurumsal iş ve veri analizi, projelendirme, ihtiyaç belirleme, ürün konumlandırma, projeyi hayata geçirme ve devamlılığını sağlama aşamalarının tamamında tecrübeli ekibimizle yanınızdayız.
Esnek
Popüler tüm veri kaynaklarına entegre olabilen Connector/Providerlar ile kuruluşunuzda oluşan farklı türdeki tüm (yapısal/yapısal olmayan, stream/batch) verileriniz tek bir ortamda toplanarak analitik süreçlerinizde kullanılmak üzere hazır hale getirilmektedir. Veri toplama aşamasında da sunma aşamasında yüksek düzeyde esneklik sağlanmaktadır.
Güçlü
Verilerinizin daha düşük maliyetle kullanıma uygun duruma getirilmesi ve çok kısa sürelerde analitik sonuçlar alabilmeniz sağlanmakla birlikte; Hadoop, NoSQL ve ilişkisel verilerinize kolay erişim metodları sağlanarak ek personel maliyeti getirmeden kurumların yetişmiş iş gücünden yararlanmaya devam etmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca yapısal/yapısal olmayan verilerin disk hareketleri minimize edilerek (düşük I/O) güçlü ve hızlı analiz imkanı sunulmaktadır.
Hızlı
Veri bilimi ekibinin verilmli ve etkin çalışmasını sağlayan kurumsal düzeyde açık kaynak kodlu platform sunulmaktadır. R veya duruma özel geliştirilecek çözümler ile verilerinizden analitik sonuçları kısa sürelerde elde edebilmenize veya bir çok alternatif veri görselleştirme platformları ile hızlıca kurumsal dashboardlar, anahtar performans göstergeleri hazırlanmasına olanak sağlanmaktadır.
Güvenli
Hassas sistemlere ve verilere yetkisiz erişimi önleyici kontroller eklenmesi, erişimlerin denetlenmesi ile sürekli izlenmesi ve raporlanması konularında implementasyonlar sunulmaktadır.
Copyright © 2019 | AVE Bilişim